Menu
Menu
Your Cart
This is the sticky Notification module. You can use it for any message such as cookie notices, special promotions, or any other important text.

Hakkımızda

2000-2003 yıllarında küçük bir atölyede faaliyetlerine başlayan firmamız 2003 yılından sonra büyümeye gitmiştir. Çanta imalatı konusunda faaliyet gösteren firmamız modern tasarımlar ile sektör içerisinde yer almakta ve tüm hizmetini de alanında uzman kadro ile sürdürmektedir. İstanbul Küçükçekmece’de üretim tesisi bulunan firmamız okul çantası, spor çantası, evrak çantası, seyahat çantası, sırt çantası, bilgisayar çantası, laptop çantası, kedi seyahat çantası, köpek seyahat çantası, pet çanta kategorilerinde kendi markamız adına ürünler üretmektedir.


 Ayrıca çantalar kaliteli malzemeden üretilmekte olup dayanıklılığı ile uzun süreli bir kullanım avantajı sağlamanıza yardımcı olacaktır. Modern ekipmanlar kullanılarak imal edilen çantaların görsel şıklıkları da üst seviyede yer alıyor. Buda kullanımı daha kaliteli bir hale getiriyor. Çantaların iç kısımları da özel bir şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede istediğiniz kişisel eşyalarınızı ve evcil hayvanlarınızı daha kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ürünlerimiz yerli üretim olup CE ve TSE uygundur. Bundan dolayı güven içerisinde ürünlerimizden yararlanabilirsiniz.

İhracata yönelik yeni yapılanma revizyonunu uygulamak isteyen firmamız, bu hedef doğrultusunda somut adımlar atmış ve her geçen gün atmaya devam edecektir. %100 yerli ve Türk üretim stratejisi doğrultusunda hareket eden firmamız aynı zamanda gençlerimize istihdam sağlamaktadır.